Пригоди у Карпатах. Ми пропонуємо  – готелі, кінні прогулянки, походи, сплави, екскурсії. Українські Карпати – одна з найкращих гірських місцевостей в Східній Європі для тих, хто цінує природу і активний відпочинок. В Україні є різноманіття гірських маршрутів. В той же час в Карпатах є численна кількість невеличких гірських містечок, які ще залишаються осторонь сучасної цивілізації і дозволяють Вам залишитися наодинці з природою.

Ми пропонуєм Вам зупинитись в найкращих готелях та котеджах українських Карпат, де Вам нададуть якісні туристичні послуги і де Ви зможете скористатись наявною інфраструктурою для зимового та літнього відпочинку.
Для цінувачів активного відпочинку ми пропонуєм рафтинг і сплав по річкам та велотури.

На учасників сплаву по ріці Дністер, Черемош, Опір чекають мальовнича природа, чисте повітря і помірне фізичне навантаження.
Під час велотуру Ви отримаєте нові враження та побачите цікавинки Львівської області та Карпат. Приєднуйтесь до нашого велотуру “7 легенд Закарпаття” та подолайте 230 км серед гірський потоків, водоспадів та квітучих долин.

Влітку 2015 року Ви зможете взяти участь у цікавих мандрівках та походах, а також пережити незабутні пригоди у мальовничих Карпатах! Мандрівка “Зі Львова в Горгани” дозволить Вам відвідайте один з найбільш збережених регіонів Карпат – Горгани. Програма туру передбачає вихід на одну з найвищих вершин Горган та оглядову екскурсію у Львові.
Відвідайте лікувально-рекреаційні курорти у Трускавці, Моршині та Східниці. Тут є все для того, щоб отримати хороший, незабутній відпочинок і оздоровитися лікувальними водами.
Carpathians, Ukraine Дізнайтесь про місцеву історію, культуру та звичаї Карпат, Закарпаття та Західної України! Mи пропонуєм екскурсійні тури у зручний для Вас час. Відкрийте для себе нові місця і почуйте цікаві історії – приєднуйтесь до одноденних турів: - Тур замкамиФортеця ТустаньГора ПарашкаЗамки Закарпаття.
Насолодіться унікальним відпочинком у стилі “етно” і дізнайтесь як жили гуцули у давнину.