Відпочинковий комплекс “Нік”

Відпочинковий комплекс знаходиться в м. Моришин біля природнього озера, відразу при в’їзді до міста зі сторони Львова. Комплекс заснований в 2005 році та представляє чотири будівлі з парковкою для авто, літній майданчик з баром та альтанкою, літній комплекс-ресторан.

Номери:
- шість однокімнатних 2-о місних номери типу “напівлюкс”. У Вашому розпорядженні буде: двоспальний диван або двоспальне ліжко, кабельне телебачення, холодильник, холодна та гаряча вода цілодобово, душова кабіна, санвузол, балкон або лоджія.
- три 3-oх місних двокімнатних номери типу “люкс”. З них одна “колиба”.  Максимальна кількість відпочиваючих – 21чоловік.

Послуги комплексу:
- сауна – 100 грн./год.;
- більярд – 15 грн./год.;
- трансферні послуги;
- рибалака – 40 грн./год.;
- масажний кабінет;
- інтернет зв’язок;
На території комплексу розташований бар, стоянка для авто. Організація екскурсій по Прикарпаттю. У лісовій зоні знаходиться озеро, де можна відпочити та покататись на катамаранах і човнах (працює пункт прокату).

Лікування:
проводиться в бальнеогрязелікарні, на її території функціонує 2 лікувальних відділення – водо та озокеритогрязелікування. В бальнеогрязелікарні (БГОЛ) можна отримати консультації лікарів-спеціалістів: гастроентеролога, терапевта, проктолога, уролога, гінеколога, ЛОРа, окуліста, хірурга, невропатолога, дерматолога, ендокринолога, рефлексотерапевта. В основу лікування в бальнеогрязелікарні покладенні джерела мінеральних вод № 1,4,6.

Джерело №1 – являє собою шахтний колодязь глибиною біля 50 м. Вода його високомінералізована (ропа, розсіл), що відрізняє її від багатьох лікувальних джерел нашої країни. Загальна мінералізація ропи збільшується з глибиною колодязя від 16г/л до 400г/л. За хімічним складом – хлоридно-сульфатна натрієво-магнієва. Суттєво доповнюють терапевтичну цінність води мікроелементи – мідь, цинк, залізо, алюміній, стронцій, титан, кобальт.
Джерело №6
– за хімічним складом – сульфатно – хлоридно натрієво-магнієво-калієва вода (ропа) з загальною мінералізацією до 238 г/л, відрізняється високим вмістом сульфатів магнію і калію
Джерело № 4 – мінералізація – 0,17 г/л. За хімічним складом – гідрокарбонатно-кальцієва, крім цього в невеликій кількості містить калій, натрій, магній, залізо, сульфати, а також має підвищений вміст розчиненого кисню, реакція слабокисла. На курорті широко використовують інші природні чинники: торф’яну грязь та озокерит.
Моршинську мінеральну воду використовують як для зовнішнього, так і внутрішнього застосування, а також для різних промивань та зрошень. Завдяки протизапальним, жовчогінним, сечогінним та послаблюючим властивостям, вона сприяє очищенню організму, виведенню радіонуклідів, підвищенню імунітету.

Покази до лікування:
- хронічний гастрит і гастро дуоденіт;
- хронічний гепатит, холецистит;
- виразкова хвороба шлунку та 12-ти палої кишки;
- хронічні коліти, ентероколіти, дисбактеріоз кишківника;
- захворювання прооперованого кишківника;
- жовчно-кам’яна хвороба;
- захворювання обміну речовин.

Вартість номеру за ніч:

Категорія номеру
Ціна, грн.
Двомісний напівлюкс 250
Чотиримісний люкс 350
Люкс 400

Дієтичне трьохразове харчування— 70 грн., комплексне трьохразове харчування — 100 грн.