Орявчик

Орявчик - мальовниче селище на відстані 15 км від райцентру Сколе і 130 км від Львова. Зразу за селом розташований гірськолижний комплекс "Звенів", у який входить бугельний підйомник завдовжки 1000 м і мультилифт довгої 300 м. У декількох кілометрах від селища знаходиться туристичний комплекс Тисовець з трьома трасами 700 - 800 м.
Котеджі "Орявчик"
Розташований в с.Орявчик, в урочищі Тисовець, на території заповідника «Сколівські Бескиди», 6 км від гірськолижного комплексу “Тисовець”. Котеджний комплекс “Орявчик” складається з 5 нових дерев’яних котеджів: 2 двомісних, 2 чотиримісних, 1 шестимісний. В кожному котеджі є сауна, повністю обладнана кухня (плита, холодильник, електрочайник). Колиба-їдальня, відкритий басейн, дитячий басейн (підігрів басейнів), дитячий майданчик, гірськолижний витяг, велика власна територія, пасіка, поруч ліс.
Котедж "Звенів"
Розташування: село Орявчик, Львівська область. Готель: Комплекс складається з двох корпусів: готелю та котеджу. Безпосередньо біля готелю знаходиться два підйомники 350 м і 960 м. Загальна кількість місць - 28. Номери: 2-,3-, 4 (6)-місні та 2-місні в котеджі. Послуги готелю:: більярд, бар, сауна, басейн, ресторан, прокат спортивного спорядження, їзда на конях, гірські велосипеди, настільний теніс, стрільба з лука.