Велотур Жовква-Крехів

Це прекрасна можливість дослідити Львівську область на велосипедах. Ви побачите містечко-перлину Жовкву, де пам'ятки збереглись якнайкраще. Більш того, він є "ідеальним" ренесансним містом-фортецею.


Регіон: Львівщина

Формат: комфорт

Рівень: любитель

Тривалість: 10 год.

Маршрут мандрівки: Львів – Жовква – Крехів – Фійна – Брюховичі – Львів.

Починаємо нашу подорож із приміського вокзалу, звідки ми потягом о 9.11 відправимось до Жовкви (прибуваємо о 10.33).

Місто має дуже багату і цікаву історію, пов’язану з життям і діяльністю видатних історичних осіб. Тут знаходилися:

приватна резиденція коронного гетьмана і канцлера Станіслава Жолкевського та короля Яна ІІІ Собеського, військова ставка Петра І, місце народження та дитинства засновника української держави у XVII ст. гетьмана України Богдана Хмельницького. Жовква – це єдиний в Україні зразок збереженого ренесансного “ідеального” міста-фортеці.

Маленьке селище Крехів знаходиться у 12 км від міста Жовква. Тут ми побачимо дерев’яну церкву (збудовану в 1724 році) з цікавим іконостасом, та деревяну дзвіницю, біля якої знаходиться вежа, що зберегла риси оборонного будівництва тих часів. В двох кілометрах на піденний схід від монастиря знаходиться Василіянський монастир, який був заснований у 1612р.

Повертаємось до Львова через територію національного парку, тож матимемо вдосталь можливостей насолодитись прекрасною природою неподалік Львова. Мандрівка закінчиться у Львові близько 19.00.

Вартість:

1 особа
1400 грн
2 особи
800 грн/ос.
3 особи
700 грн/ос.
4 – 7 осіб
600 грн/ос.
8 – 10 осіб
500 грн/ос.

Вартість включає:

- послуги інструктора;

- оренду велосипеда та шолома;

- проїзд потягом до м. Жовкви.

Не забудьте взяти з собою перекус.