Пригоди

Якщо Ви прагнете адреналіну і пригод, а також хочете на власні очі побачити незабутню красу Українських Карпат – їдьмо з нами! На Ваш вибір представлені літні пригодницькі тури: пейнтбол тур, Етнотур, сплав по річці Черемош та Gorgany race а також зимові тури: фрірайд тур та похід на Петрос. Маршрути та дати наших турів можуть бути змінені з урахуванням Ваших потреб та побажань. Приготуйтеся до участі у всіх роботах у таборі - від встановлення наметів до розпалювання вогнищ.
Мандрівки на конях
Ми пропонуємо незабутні одноденні та багатоденні поїздки на конях навколо Львова. Під час цих подорожей Ви матимете можливість відвідати Стільське городище, Свіржський замок або багато інших цікавих місць. Кінні прогулянки — це чудовий спосіб розважитись, оздоровитись та активно провести час.
Рафтинг - ріка Опір та Стрий
Довжина: 15 км
Тривалість: 1 день
Час: 9:00-18.00 Складність: 2 категорії
На маршруті: Cинєвицький каньйон, пороги
Вартість: 400 грн з особи
Велотур Жовква-Крехів
Це прекрасна можливість дослідити Львівську область на велосипедах. Ви побачите містечко-перлину Жовкву, де пам'ятки збереглись якнайкраще. Більш того, він є "ідеальним" ренесансним містом-фортецею.


Велотур "7 легенд Закарпаття"
Велосипедний тур “7 легенд Карпат” триває 7 днів. За цей час ви подолаєте близько 230 км, спостерігатимете за могутніми гірськими потоками, вражаючими водоспадами, милуватиметесь квітучими долинами і полянами, скелями і вершинами, музеями, давніми церквами замками, дегустуватимете закарпатські вина та сири, дізнаєтесь про особливості карпатської та угорської кухонь та ін. Кожного дня ми отримуватимемо нові неповторні враження та досвід.
Фрірайд тур
Одноденний фрірайд тур на лижах чи сновбордах.
Дати: 22 січня, 12 лютого, 05 березня 2016.
Для групових замовлень Ви можете обрати іншу дату.


Рафтинг - ріка Дністер
Сплав по річкам Стрий та Дністер, тривалість: 2-3 дні.
Вартість: 400 грн з особи на день.
Період: березень - жовтень.
Тривалість і дати туру можуть змінюватися згідно вимог.

Рафтинг - ріка Черемош
Сплав по річкам Білому та Чорному Черемоші, тривалість: 2-8 днів.
Вартість за 2 дні 1650 грн Період: травень - вересень. Тривалість і дати туру можуть змінюватися згідно вимог.
Звертайтеся хоча б за 2 тижні до початку подорожі.

Страйкбол/пейнтбол тур
Шестиденна захоплююча пригода – пейнтбол/страйкбол на закинутій військовій базі, яка розташована на одному з наймальовничіших хребтів Українських Карпат Боржаві. Впродовж туру ви випробуєте свої сили у повноцінному поході в горах з ночівлями у наметах, сплануєте та здійсните власні стратегії нападу і захисту, візьмете участь у цікавих “войовничих” іграх, змаганнях та конкурсах. Яскраві враження вам гарантовані!
Велопрогулянка Львовом
Цікавий оглядовий велотур парками та зеленими зонами Львова, який підійде як новачкам так любителям велопрогулянок. Ви матимете можливість проїхатись парком Погулянка та Винниківським лісопарком, насолодитися природою та свіжим повітрям посеред гамірного міста, зупинитися та перепочити біля Винниківського озера та Чортових скель.