Екскурсійні тури

Туристичні маршрути наших екскурсійних турів розроблені таким чином, щоб Ви змогли побачити і відвідати найкрасивіші і найцікавіші місця України: Львів - перлину Західної України, Хотин і Кам'янець-Подільський, де знаходяться найвідоміші фортеці України, Ужгород та Мукачево - столиці Закарпатського регіону, де виготовляється найсмачніше та найвишуканіше виноградне вино, Яремче, звідки можна побачити та піднятися на найвищу гору України - Говерлу, і, нарешті, Ви можете обрати наш Тур Західною Україною, який охоплює відвідання всіх цих місць та допоможе відкрити для Вас унікальну та давню українську культуру.
Знайомство з Карпатами, 4 дні
Чотириденний тур, який дає вам можливість відпочити у мальовничому місті Львові та в Карпатах, милуючись їх неймовірною красою. Тур включає екскурсії та походи, комфортні трансфери протягом усієї подорожі та ночівлю в затишному котеджі в Карпатах. Більше того, ви матимете нагоду вийти на найвищу гору України – Говерлу (2061 м), побувати на 2-ох водоспадах, відвідати один з найпопулярніших сувенірних ринків в Українських Карпатах в місті Яремче і ознайомитися з культурою міст Галицько-Волинського князівства. Крім того, ви проведете 2 дні у місті Лева, де зможете познайомитися з старою частиною міста, а також спробувати знаменитого львівського пива. Можливе відвідання сувенірного ринку під відкритим небом – Вернісажу і Високого замку, звідки відкривається чудовий краєвид всього міста та околиць.
“Вихідні у Львові”, 4 дні
Якщо у вас є лише три дні, щоб відвідати Львів, цей тур саме те, що вам потрібно. Ви побачите всі найвизначніші пам'ятки та місця Львова та матимете можливість відвідати три найпопулярніших замки навколо Львова.
Вихідні у Львові, 3 дні
Якщо у вас є лишень три дні, щоб відвідати Львів, тоді цей тур саме для Вас. Ви зможете зупинитись в одному з найкращих готелів Львова. Ви побачите найвизначніші пам'ятки культури, архітектурні перлини та місця Львова, а також побуваєте в найпопулярніших замках Львівської області.
Тур Закарпаттям, 4 дні
Тур Закарпаттям дає вам унікальну можливість познайомитись не тільки з українською, але й угорською історією, культурою та звичаями; відвідати видатні історичні пам’ятки Закарпаття (палац Шенборнів, замок в Ужгороді, історичні центри міст Ужгорода та Мукачева), а також милуватись красою Українських Карпат (водоспад Шипіт, озеро Синевир). Крім того, ви проведете 2 дні у місті Лева, де зможете познайомитися з старою частиною міста (площа Ринок, Ратуша, Оперний театр), а також спробувати знаменитого львівського пива під час екскурсії музеєм пивоваріння. Можливе відвідання сувенірного ринку під відкритим небом - Вернісажу і Високого замку, звідки відкривається чудовий краєвид всього міста та околиць.
Тур по Західній Україні, 6 днів
Тур охоплює відвідання найважливіших архітектурних пам'яток Західної України.
Хотин та Кам'янець-Подільський, 2 дні
Дводенний тур до Кам'янця-Подільського (екскурсія старим містом і замком) та Хотинської фортеці.