Скелі Довбуша

Поїздка на Скелі Довбуша є гарною ідеєю для мандрівників, які хочуть провести один день в горах без походів і не прикладаючи додаткових фізичних зусиль. Зі Львова туди можна добратись автомобілем всього за дві години. Скелястий хребет - це унікальне місце, яке з'явилося ще мільйони років тому. Скелі були названі на честь легендарного українського героя Олекси Довбуша - лідера опришків. Його часто порівнюють з відомим персонажем англійської фолькльору - Робін Гудом. Ви отримаєте море задоволення та емоцій, подорожуючи пішки і стрибаючи з каменя на камінь. Під час туру Ви відвідаєте Скелі Довбуша, Гошівський монастир, розташований на Ясній горі, гірський водоспад та зможете покататися на Карпатському трамвайчику (по бажанню).

Dovbush Rocks, the Carpathians, UkraineВартість групового туру:

300 грн з особи 

Ціна включає: трансфер, карту Львівської області, вхідний квиток на територію нацпарку, послуги гіда (укр./рос. мови).
По бажанню: Ви можете замовити екскурсію Карпатськи трамвайчиком, вартість вхідного квитка 50 грн. з особи.
Тривалість туру: 09:00-19:00.
Загальна відстань подорожі: 300 км.


Dovbush Rocks, the Carpathians, Ukraine 

Вартість індивідуального туру:  

машиною – 1400 грн.
мінібусом (до 8 осіб) – 1900 грн.

У вартість входить проїзд машиною (мінібусом) та супровід водія. 

 

 

Dovbush Rocks, the Carpathians, UkraineБагато місцевостей Карпатського регіону носять назву Скелі Довбуша. Одне з таких місць розташоване недалеко від Болехова, Івано-Франківської області. Ці унікальні скелі простягаються вздовж мальовничої лісистої території парку, яка займає 26 гектарів. Лісова стежка в’ється, як змія, поміж скель. Тут немає нічого, крім дикої природи. За легендою кожен із загадкових каменів величезних скель є частиною єдиного тіла відомого героя, а бажання людини, яка торкнеться каменя, що є серцем Довбуша, збудеться.
 

 

Dovbush Rocks, the Carpathians, UkraineНа висоті 900 м розташоване озеро, яке називають Мертвим, оскільки ніхто не знає звідки витікає вода. Існує легенда, що скарби Довбуша заховані десь на дні озера.