Волосянка (Захар Беркут)

Волосянка Невелике селище Волосянка знаходиться за 7 км від містечка Славськ. Відоме в першу чергу через гірськолижний комплекс Захар Беркут на горі Високий Верх. Є можливість покататися на квадрациклах, здійснити кінні прогулянки в гори, поглянути на гірські пейзажі зверху, піднімаючись на крісельному підйомнику "Захар Беркут". Лижні траси різного рівня складності.
Котедж "Писана Хата"
Новий триповерховий корпус готелю розташований на території туристичного комплексу “Захар Беркут” при виїзді із смт. Славське, 6 км до залізничного вокзалу. На першому поверсі готелю знаходиться затишне кафе.
Готельний комплекс "Вежа Ведмежа"
Готельно-відпочинковий комплекс «Вежа Ведмежа» розташований в мальовничому куточку української зони Карпат, поблизу відомого гірськолижного курорту Славське. Особливістю розташування готелю є те, що він знаходиться в стороні від головних доріг, оточений гірськими схилами та кришталево-чистою гірською річкою. Схований від стороннього ока, він дарує насолоду тиші і спокою своїм гостям, надає чудову можливість усамітнитися і перебувати наодинці з первозданною природою.
Готель "Терем"
Новозбудований чотириповерховий готель знаходиться по дорозі з Славська в село Волосянка поруч з власним австрійським витягом. На першому поверсі рецепція з холом, ресторан на 100 місць з окремим банкетним залом, сауна. Облаштована територія, ввечері освітлюється.
Готель "Захар Беркут"
Розташування: село Славське, Львівська область. Ціни: від 240 грн. П’ятиповерховий корпус готелю туристичного комплексу “Захар Беркут” розташований на виїзді із смт Славське, 6 км до залізничного вокзалу. Близьке розташування до гірськолижного підйомника “Захар Беркут” - 100 м.