Тур Закарпаттям, 4 дні

Тур Закарпаттям дає вам унікальну можливість познайомитись не тільки з українською, але й угорською історією, культурою та звичаями; відвідати видатні історичні пам’ятки Закарпаття (палац Шенборнів, замок в Ужгороді, історичні центри міст Ужгорода та Мукачева), а також милуватись красою Українських Карпат (водоспад Шипіт, озеро Синевир). Крім того, ви проведете 2 дні у місті Лева, де зможете познайомитися з старою частиною міста (площа Ринок, Ратуша, Оперний театр), а також спробувати знаменитого львівського пива під час екскурсії музеєм пивоваріння. Можливе відвідання сувенірного ринку під відкритим небом - Вернісажу і Високого замку, звідки відкривається чудовий краєвид всього міста та околиць.

Lviv, Ukraine День 1.
Приїзд до Львова зранку.
Оглядова екскурсія центральною частиною міста (3-4 години). Обід в центрі Львова. Відвідини Музею Пивоваріння (вхідний квиток – 20 грн) або піднятись на г. Високий Замок, звідки відкривається прекрасна панорама на все місто).
Факультативно ввечері можна відвідати Львівський Оперний театр. (квиток – від 50 до 150 грн). 
Вечеря в готелі або одному з ресторанів міста.
Ночівля в готелі “Відень” (двомісні кімнати). 

 

Synevyr Lake, Ukraine

День 2. Відправлення зі Львова вранці. Відвідуємо музей “Бойківщина” у м. Долина (5 відділів: природа, історія, культура, побут та етнографія і сакральний). Далі мандруємо до озера Синевир (Морське око) площею 4-5 га. Озеро розташоване на території Національного Парку на висоті 989 м. Його вважають візитною карткою Карпат. Їдемо в с. Пилипець, де побуваємо на водоспаді Шипіт (висота – 14 м). Зупинимось на обід у місцевому ресторані. Відвідаємо унікальний музей, де зібрані макети існуючих та вже зруйнованих дерев'яних церков Закарпаття. Вечеря та ночівля у готелі “Газдівська Хижа” у Пилипці.

 

Palace of Shenborns in Chynadiyevo, UkraineДень 3.

Сніданок в готелі. Мандруємо до палацу Шенборнів в Чинадієво. Замок добре зберігся. У 1890 р. дерев'яний будинок перебудували у замок, який складається з 12 входів (згідно з кількістю місяців у році), 52 кімнат (кількість тижнів у році), 365 вікон (кількість днів у році). За бажанням: дегустування вин у с. Середнє. Оглянемо руїни замку тамплієрів – єдиний на Україні з елементами романського стилю. 

 

Mukachevo, Ukraine

Прогулянка Ужгородом: історичний центр міста, вулиця Корзо, катедра, замок, музей народної архітектури та побуту. Обід у етно-кафе. Прогулянка м. Мукачево та відвідини замку “Паланок” (XIV-XVIII ст.) у м. Мукачево. Повернення до Львова ввечері (близько 21.30).

 

 

 

Rynok Sqr, Lviv, Ukraine

День 4.
Сніданок в готелі.
“Зелений” тур у Львові: Шевченківський Гай – музей під відкритим небом, де зібрана колекція хатин 17-18 ст. зі всіх регіонів України (вхідний квиток – 10 грн). Обід в центрі міста.
Відправлення зі Львова.

 

 

Вартість  з особи:
250.00 Євро (для 2 осіб)
165.00 Євро (для групи з 10 осіб) 
135.00 Євро (для групи з 20 осіб)

Ціна включає:
- трансфер з аеропорту/вокзалу;
- проживання та сніданки в готелях у Львові та Пилипці;
- екскурсійне обслуговування у Львові;
- екскурсійне обслуговування згідно з програмою для групи;
- транспортне обслуговування;

Ціна не включає:
- харчування;
- вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.

* Вказані ціни на тур можуть змінитись, якщо група обере інший готель/хостел.