Страйкбол/пейнтбол тур

Шестиденна захоплююча пригода – пейнтбол/страйкбол на закинутій військовій базі, яка розташована на одному з наймальовничіших хребтів Українських Карпат Боржаві. Впродовж туру ви випробуєте свої сили у повноцінному поході в горах з ночівлями у наметах, сплануєте та здійсните власні стратегії нападу і захисту, візьмете участь у цікавих “войовничих” іграх, змаганнях та конкурсах. Яскраві враження вам гарантовані!

Тривалість: 6 днів
Транспорт: мінібус
Старт/Фініш: Воловець
Проживання: готель/намети
Сезон: Травень – Вересень
Дати: 20- 25 травня; 17 – 22 червня; 15 – 20 липня; 12 – 17 серпня; 09 – 14 вересня; 07 – 12 жовтня

Просимо зголошуватись на тур максимум за 2 тижні до початку.

Гірський масив Боржава входить до найпопулярніших маршрутів денних та кількаденних походів. Це зумовлено зручним розташуванням; легким доступом до старту більшості маршрутів залізницею чи автомобілем; достатньо круті схили зі звивистими стежками; добре втоптана стежка безпосередньо по хребті; прекрасні краєвиди на сусідні масиви. Середня висота – близько 1200 м. Схили вкриті буковими лісами до лінії 1000м. Вершини хребта переважно безлісі зі суцільними чорничними заростями, формуючи безкраї пасовища. Недивно, що саме тут розташували колись засекречену військову базу. Зараз вона напівзруйнована, але є відмінним місцем для такої пригоди.
Гра розрахована на 2 команди (по 5-9 в кожній). Максимальна кількість учасників може досягати 18 осіб, а мінімальна – 5. Якщо на гру зголосилось менше ніж 8 осіб, вони формують одну команду, а другою будуть місцеві скаути. 

1 день

Одразу по приїзді до Львова, ми поселяємось у затишному львівському готелі. Перед від'їздом у гори нам слід прослухати попередній інструктаж щодо гри та поведінки в горах. Ввечері перевіряємо усе спорядження та готуємось до завтрашнього раннього виїзду. 

2 день

Вранці відправляємось до старту мандрівки – містечко Воловець. Попередньо підготовано

два різних маршрути для обох команд. Перша команда піднімається одразу до закинутої військової бази – місця основної гри, інша – піднімається на хребет Боржаву, мандрує вздовж нього та табориться неподалік бази. 

3 день

Великий день гри. Перша команда досліджує місце гри та обдумує стратегію захисту. Друга команда добирається з місця табору до бази та здійснює напад. Після захоплючої гри, на вас чекає не менш яскрава вечірка біля вогню та нагородження переможців. 

4 день

Ще один день у горах. Досліджуємо місцевість навколо, насолоджуємось неповторними краєвидами, продовжуємо різноманітні “войовничі” забави, змагання та конкурси. 

5 день

Після смачного сніданку вирушаємо назад до м. Воловець та повертаємось до Львова ввечері. 

6 день

Ви можете залишитись ще на один день та продовжити знайомство зі Львовом, або вирушити додому.

 

 

 

Ціна: 280 EURO з особи

Ціна включає:

- Стайкбол/пейнтбол: спорядження для гри, подарунки для переможців;
- послуги інстуктора (-ів);
- послуги гіда;
- харчування;
- трасфер.

НЕ включає:

- Проживання у Львові;
- Харчування у Львові;
- При потребі додаткове гірське спорядження.