Вілла “Хижина СПА”

Новозбудована вілла “Хижина СПА” допоможе Вам поринути у атмосферу екзотичного острівка у загальновідомомму місті-курорті - Трускавець. У ресторані вілли для відпочиваючих розроблені різні комплекси меню, а також індивідуальне меню для гурманів! У Вітамін-барі Ви знайдете широкий вибір Фрешів и Чайну карту, по Вашому проханню і вибранному Вами рецепту буде приготований відвар з лікарських трав. Осоливі відчуття Вам принесе відвідування зони Спа.

Номери:
Вілла пропонує 45 комфортних номерів, які оснащені всім необхідним: від халата і тапочок до безпровідного Інтернет-зв’язку (Wi-Fi). Номера діляться на 3 категории: двомісні однокімнатні, сімейні двокімнатні (з можливістю поселення до 4-х человік), двокімнатні покращені (з можливістю поселення до 4-х человік).

Лікування:

підводний душ-массаж, душ Шарко, душ Віші, ванни для ароматерапії, мінеральні, озонові, перлові ванни, столи для таласотерапії та обгортувань в комплексі з косметикою таких відомих лідерів у світі Спа як “Babor” і “Mary Cohr”, а також завдяки цілющому ефекту мінеральних вод Трускавця — наповнять життєвою силою та енергією кожну клітину Вашого тіла!

Безкоштовні послуги:
Стоянка для авто.
Щоденне прибирання кімнат, зміна постілі та рушників кожних 3 дні.

Платні послуги:
Кафе, сауна, масажний кабінет
Екскурсії

Вартість номеру за ніч (від 3-х діб проживання), грн:

Тип номера 15.01 – 11.02 10.09 – 30.12
Двомісний однокімнатний 300 320
Сімейний двокімнатний 370 390
Покращений двокімнатний 440 470

У вартість проживання включено користування СПА-зоною з 9.00 до 23.00: бассейн, джакузі, сауна, римска парна, соляна печера, кімната ароматерапії.
Додаткове місце коштує 70 грн. з особи.
Вартість трьохразового харчування по типу “Шведській стіл” скаладає 160 грн. з дорослого і 90 грн. з дитини.