Стародавні поселення навколо Львова

Одноденний тур, який дає Вам можливість провести час за межами міста, оглядаючи околиці Львова та споглядаючи неймовірно красиві українські Карпати. Інтерес прокидається, перш за все, через культурно-історичне багатство цього регіону: Ви відвідаєте Стільське городище – столицю Білих Хорватів, Розгірче – скельний монастир XIII ст., скелі Довбуша.

Маршрут мандрівки: Львів – Бубнище  – Стільське – Розгірче – Стільське – Львів.

09.00 Відправлення зі Львова
11.00 Приїзд до Труханіва. Прогуляна до скель Довбуша (4 км)
14.00 Обід у ресторані “Соняшник”. Переїзд до с.Розгірче.
15.30 Прибуття в с. Розгірче. Прогулянка до старого монастиря в скелях
17.30 Приїзд до Стільського городища. Огляд унікальних пам’яток.
18.30 Відправлення до Львова

19.00 Прибуття до Львова

Ми розпочинаємо нашу подорож о 9.00 зі Львова та прямуємо до с. Бубнище і пішки добираємось до скель Довбуша. Ці унікальні скелі простягаються вздовж мальовничої лісистої території парку, яка займає 26 гектарів. Лісова стежка в’ється, як змія, поміж скель. Тут немає нічого, крім дикої природи. За легендою кожен із загадкових каменів величезних скель є частиною єдиного тіла відомого героя, а бажання людини, яка торкнеться каменя, що є серцем Довбуша, збудеться. На висоті 900 м розташоване озеро, яке називають Мертвим, оскільки ніхто не знає звідки витікає вода. Існує легенда, що скарби Довбуша заховані десь на дні озера.

Наша наступна зупинка - скельний монастир у с. Розгірче. Монастир розташований у печерах та є зразком унікального наскельного будівництва XIII-XVI ст., що не було типовим для Галичини в той час. Печери монастиря у скелі розташовані у два яруси. Перший ярус включає лише житлові приміщення, а другий – церкву. Монастир знаходиться на пагорбі, тому звідси відкривається прекрасний вид на околиці та долину річки Опір.

Ми зупинимося на обід в місцевому ресторані “Соняшник” Повертаючись до Львова ми заїжджаємо у Стільське городище, яке знаходиться неподалік від м. Миколаїв (близько 40 км від Львова). Це, безумовно, унікальне місце, адже походить воно ще з  VIII – середини XI ст. Незважаючи на свою масштабність та історичну цінність, це місце не є популярним серед туристів.  Саме тут колись була розташована столиця Білої Хорватії. Місто на той час було надзвичайно великим: укріплення сягали 250 га, довжина оборонних стін та валів – близько 10 км. Для порівняння, Київ того часу мав площу лише 9,8 га. Вражає, чи не так?

До Львова прибуваємо о 19.00.

Ціна:

машиною – 2700 грн
мінібусом (до 8 осіб) – 3600 грн

Ціна включає:

- трансфер (авто/мінібус)
- карта Львівської області
- роздруківки з інформацією про відвідувані місця

Не включає:

- послуги гіда
- обід у місцевому ресторані “Соняшник”

* Мандрівка здійснюється без супроводу гіда. Ви отримаєте карту Львівської області та роздруківки з інформацією про місця, які відвідаєте.