Оздоровчі тури

Найвідомішими курортами України вважають Трускавець та Східницю. Цілюща сила мінеральної води Нафтуся і властивості “гірського воску” озокериту зробили дані курорти популярними більш як 100 років тому ще будучи під владою Австро-Угорщини. Гості з різних куточків Європи після 12ти або 24 денного відпочинку в цих містах почували себе краще, ніж коли-небудь до того.

Трускавець самобутній і найбільш привабливий бальнеологічний курорт Європи. На його території зосереджені великі запаси підземних мінеральних вод з 14-ма природними джерелами. Трускавець розташований у мальовничій долині передгір’я Карпат, в його околицях – архітектурні пам’ятки часів Австро-Угорщини, гарні церкви та хвойні ліси, парки, озера. Це місто постійно сповненне життям, тут ви знайдете розважальні центри, сучасний кінопалац, зможете відвідати концерти відомих Українських виконавців.
Східниця розташована в мальовничій долині, оточеній гірськими пасмами Карпат. Унікальність цього курорту полягає в тому, що на одній, порівняно невеликій території, зосереджені різні типи лікувальних вод: слабо мінералізовані – типу “Нафтуся”, залізисті мінеральні води, унікальні лужні (“Східницька содова”) мінеральні води типу “Боржомі”. Найчистіше Карпатське повітря, тиша гірського поселення і найкращі цілющі джерела Європи – допоможуть відчути себе здоровим та щасливим!!! Тут Ви залишитеся на одинці з самим собою, адже курорт повністю відрізаний від шумних нічних клубів та барів.
Своїми лікувальними можливостями і європейським рівнем обслуговування українські бальнеологічні курорти не поступаються таким відомим курортам як Віші, Беден – Баден, Карлові Вари. Трускавець та Східниця сьогодні – це відкриття все нових і нових санаторіїв і пансіонатів, лікарень. Бурхливим темпами реконструюється старі і приводиться до європейських стандартів. Візитною карткою цих курортів і надалі залишаються доступні ціни за високоефективне лікування.

Трускавець
Трускавець - унікальний і найдавніший бальнеологічний курорт України. Курорт розташований у передгір’ї Східних Карпат, на висоті 350-400 м. над рівнем моря в живописній долині гірської річки. Львівський аеропорт і залізниця з'єднують його з найбільшими містами України та країн Європи.
Східниця
У Карпатах, на висоті 640 метрів над рівнем моря, в угловині, що оточена високими горами, вкритими смерековими, сосновими та буковими лісами розташоване мальовниче гірське селище - Східниця. Здатність мінеральних вод з лікувальними властивостями посилювати виділення речовин обміну людського організму, ефективно впливати на жовчотвірну функцію печінки, видільну функцію нирок, секреторну та евакуаторну функцію шлунка забезпечили Східниці провідне місце серед відомих курортів Європи.
Моршин
Місто-курорт Моршин заснований в 1878 році, висота над рівнем моря 340 метрів. Завдяки жовчогінній, сечогінній і послаблюючій дії мінеральної води проходить очищення організму, півищується імунний статус, тому ефективно лікуються захворювання органів травлення, сечовивідних шляхів, обміну речовин, алергічних станів.