Котеджний комплекс “Бойківська хата”

Котеджний комплекс знаходиться у мальовничих Карпатах у с. Славське. Відстань до центру – 1 км, до витягів гірськолижного комплексу "Захар Беркут" - 4 км, до витягів на горах Тростян та Погар – 2 км. Під’їзд – асфальтована дорога (частково пошкоджена).

 Сottage complex "Boykivska Khata", Slavsk, Lviv region  Сottage complex "Boykivska Khata", Slavsk

Умови розміщення: 6 двоповерхових котеджів; внутрішній дворик з мангалом; у кожному котеджі гараж на дві машини; стоянка.
Котеджі: на першому поверсі – вітальня з двомісним розкладним диваном, два крісла та телевізор. Повністю обладнана кухня, санвузол.
Нга другому поверсі – дві двомісні кімнати (двоспальне або два односпальних ліжка), тримісна кімната (односпальне та двоярусні ліжка), санвузол на поверсі.
Сottage complex "Boykivska Khata", Slavsk, Lviv regionСottage complex "Boykivska Khata", Slavsk, Lviv regionСottage complex "Boykivska Khata", Slavsk

Сервіс: прибирання кімнат – за потребою; зміна рушників (2 на особу) – 1 раз на три дні; зміна постелі – 1 раз на 5 днів.

Харчування: за домовленістю. До найближчого кафе та магазину – 400 м. 

Спорт та розваги:
походи в гори, катання на конях та квадроциклах, збирання ягід та грибів, риболовля, купання в чанах, організація екскурсій та конференцій, транспортні послуги. 

Тип номера
Вартість за добу
Двомісна кімната
300 UAH
Котедж
900 UAH