Готель “Буковель”

Розташування: село Поляниця, Івано-Франківська область. Готель Буковель розташований біля підніжжя гори з однойменною назвою. Це місце унікальне за своїми природними умовами. Готель оточений горами і захищений ними від холодних зимових вітрів, що забезпечує дуже комфортне катання на лижах. Влітку Ви також знайдете тут багато цікавого: різні екскурсії, гірські озера, пейнт бол та інше.

   

Готель Буковель складається із затишних дерев'яних двоповерхових котеджів, що розташовані в серці курорту. Саме тут унікально поєднались максимальний комфорт, високоякісне обслуговування, дика природа,  цілюще гірське повітря. Досвідчений колектив готелю забезпечить максимальну якість обслуговування.

Кімнати:

Двомісний напівлюкс обладнаний: wi-fi, супутниковим телебаченням, телефоном, міні баром (за додаткову плату), балконом,який розташований на першому поверсі кімнати. В ціну номеру входить сніданок.

 

Трьохмісний напівлюкс обладнаний:  wi-fi, супутниковим телебаченням, телефоном, міні баром (за додаткову плату), балконом,який розташований на першому поверсі кімнати. В ціну номеру входить сніданок.

 

Двомісний покращений напівлюкс обладнаний : wi-fi, телевізором з плоским екраном, супутниковим телебаченнямтелефоном, міні баром (за додаткову плату), балконом,який розташований на першому поверсі кімнати. В ціну номеру входить сніданок.

 

Люкс : 2 кімнати, 2 вбиральні, телевізор в кожній кімнаті, телефон, холодильник, міні-бар, сейф, wi-fi. 

 

 

Покращений номер + : 3 кімнати, 2 вбиральні, телевізор в кожній кімнаті,телефон, холодильник, міні-бар, сейф, wi-fi. 

Ціни на готель можна побачити тут: