Про нас

Туристична агенція "InLviv"
Львів, Чайковського 20, 3-й поверх, 6-й кабінет
carpathians@inlviv.com
Мобільний: +38099 452 47 19 або +38063 537 96 06
skype: adventurecarpathians

AdventureCarpathians.com розпочали свою діяльність навесні 2005 р. за ініціативи кількох молодих амбіційних людей, які вважали зовсім несправедливим те, що неймовірно красиві Українські Карпати залишаються невідомим та непопулярним напрямом для подорожей.

Ми починали з кількох походів у гори та допомоги іноземним туристам знайти вигідні пропозиції проживання, трансферів, екскурсійного обслуговування у Львові та по всій Західній Україні. Зараз ми досягли рівня туроператора (ліцензія: AГ 580771). Наш офіс знаходиться у центральній частині Львова разом з туристичною агенцією   “Inlviv” .

Ми надаємо різноманітні послуги для груп та індивідуальних туристів по Західній Україні, приділяючи особливу увагу екскурсіям, походам, захоплюючим пригодам та іншим розвагам в Українських Карпатах.
Ви можете обрати популярний маршрут по найвищому хребті України – Чорногора або ж мандрівку в найбільш дикий і незаселений регіон Карпат – Горгани, та ін.
Більше того, ми також можемо запропонувати вам пригодницькі поїздки в Карпати: рафтинг, велосипедні тури, етнотур, пейнтбол/страйкбол.
Якщо бажаєте побачити зимові Карпати, ми допоможемо вам обрати якнайкращий відпочинок на гірськолижних курортах України. А для тих, хто шукає яскравих вражень та хоче отримати колосальну насолоду, пропонуємо “зловити” цілину та фрірайдити в Карпатах у супроводі досвідчених інструкторів.

Основна мета нашого колективу – показати вам, наскільки красивими та мальовничими є Українські Карпати, які заслуговують бути достойним місцем для відпочинку.
Ми завжди зробимо все можливе, щоб ваша подорож була максимально захоплюючою та комфортною.
Ми приділяємо увагу кожному клієнту, щоб переконатись, що обрана мандрівка точно відповідає вашим потребам, інтересам та побажанням.
Ми хочемо поділитися з вами нашою пристрастю досліджувати невідомі, дикі та неймовірно красиві місця Українських Карпат.

Для детальної інформації про Львів та тури по Західній Україні, будь ласка, відвідайте www.inlviv.info
Для детальної інформації про Київ, будь ласка, відвідайте www.inkyiv.info

Головний офіс
carpathians@inlviv.com
Мобільний: +380984492525, +38 099 4524719
skype: adventurecarpathians

Адреса:
Туристична агенція “Інльвів”
Львів, вул. Чайковського 20, 3-й поверх, 6-й кабінет
Львів 79000, Україна

Львівська команда:

Andriy (Founder) Ira (inLviv.info Director) Tereza (Lviv Tourism Manager) Oksana (Carpathians Tourism Manager)
Андрій Бандрівський andriy@inlviv.com
Ірина Бандрівська  iryna@inlviv.com
Тереза Дмитришин  tereza@inlviv.com

Посилання
AdventureCarpathians.com є порівняно молодою та дуже амбіційною компанією. Основна мета нашого колективу – показати вам, наскільки красивими та мальовничими є Українські Карпати, які заслуговують бути достойним місцем для відпочинку.
Ми завжди відкриті до співпраці з вами.