Славсько

Славсько (Славське) – відомий гірськолижний курорт. Це зумовлене зручним розташуванням (130 км від м. Львів), порівняно низькими цінами та різноманіттям трас: Тростян, Політех, Погар, Великий Верх та ін.


Довжина трас: 700 – 2000 м
Найвища точка: 1230 м
Витяги: (бугельні та крісельні): 800 – 2800 м

Славсько вважаєтся одним із найстаріших гірськолижних центрів на Україні. Саме тому тут чи не найбільший вибір трас усіх категорій. Курорт залишається й досі популярним завдяки зручному розташуванню, можливостями легко дістатись залізницею чи власним транпортом та низькими цінами. 
Найкращі схили та, відповідно, траси різної категорії є на горі Тростян (1232 м). На верхній частині гори розташовані траси середньої складності та категорії “експерт”, трохи нижче – траси для початківців.

 

Тут працюють бугельні витяги та один крісельний. Довжина крісельного витягу складає 2750 м. Дорога до витягів Тростяну погана, тому варто скористатись послугами місцевих жителів (найкраще домовитись за транфер біля вокзалу с. Славське).

Для початківців найкращий варіант у Славському – витяги "Політех", які знаходяться безпосередбно у селі. Але будьте готовими до великих черг, адже бажаючих багато, а витягів тільки два.

 

Траси гори Погар належать до категорії середньої складності та експертів. Працюють 2 бугельні витяги. Траси розчищаються ратраком та освітлені для вечірнього катання. Снігові гармати працюють в міру необхідності.

Гора Великий Верх (Захар Беркут)
розташована в кількох кілометрах від с. Славське. Тут працюють крісельний (довжина 2800 м) та три бугельний витяги. Усі траси знаходяться на схилах гори Великий Верх. 

 

Тип послуги

Ціна

прокат гірськолижного спорядження

60 грн/день

послуги інструктора 

80-100 грн/год.

трансфер до крісельного витягу на г. Тростян

10 грн/особа

трансфер до витягів "Динамо" на горі Тростян

15 грн/особа

один підйом на крісельному витязі Г. Тростян

10 грн

денний абонемент на вихідні та високий сезон 

120 грн

денний абонемент (понеділок-четвер)

80 грн

денний VIP абонемент *

170 грн

сезонний VIP абонемент *

3000 грн

* VIP абонементи дають вам можливість користуватись окремим входом до витягів та оминати черги. 

Обрати варіант проживання в Славську.