Кам’нець-Подільський

Кам’янець-Подільський - одне з найдавніших міст України, належить до визначних явищ європейської культури. Скелястий острів, оперезаний тугою петлею річки Смотрич, що тече у мальовничому глибокому каньйоні, став своєрідним природним п'єдесталом, на якому впродовж понад десяти століть відомі й невідомі майстри творили справжнє кам'яне диво – Кам'янець-Подільску фортецю. Кам'я-нець-Подільський і сьогодні чарує неповторною єдністю ландшафту та архітектури.
Готель "7 днів"
Готель “7 днів” розташований в культурному і адміністративному центрі м. Кам’янець-Подільський, в 10 хвилинах ходьби від залізничного вокзалу. Номери: У готелі 223 номери різних категорій, в тому числі Президентські апартаменти. Інтер’єри виконані у сучасному європейському стилі. У кожному номері є ліжка з ортопедичними матрацами, кондиціонер, міні-бар, супутникове телебачення, телефонна лінія з доступом до Інтернету та можливість підключення необхідної оргтехніки.
Готель "Ксенія"
Розташування: Кам’янець-Подільський, Хмельницька область. Готель: Готель вирізняється оригінальною забудовою, розміщений на відстані 20 м від Старого Замку, Турецького мосту та Старого міста. Зручне розташування готельного комплексу „Ксенія”, кваліфікований персонал із знанням іноземних мов, гарно оформлені номери з усіма умовами, приваблюють увагу туристів і гостей Кам’янець-Подільського.