Знайомство з Карпатами, 4 дні

Чотириденний тур, який дає вам можливість відпочити у мальовничому місті Львові та в Карпатах, милуючись їх неймовірною красою. Тур включає екскурсії та походи, комфортні трансфери протягом усієї подорожі та ночівлю в затишному котеджі в Карпатах. Більше того, ви матимете нагоду вийти на найвищу гору України – Говерлу (2061 м), побувати на 2-ох водоспадах, відвідати один з найпопулярніших сувенірних ринків в Українських Карпатах в місті Яремче і ознайомитися з культурою міст Галицько-Волинського князівства. Крім того, ви проведете 2 дні у місті Лева, де зможете познайомитися з старою частиною міста, а також спробувати знаменитого львівського пива. Можливе відвідання сувенірного ринку під відкритим небом – Вернісажу і Високого замку, звідки відкривається чудовий краєвид всього міста та околиць.

Lviv, Ukraine

День1

Приїзд до Львова зранку.
Оглядова екскурсія центральною частиною города (3-4 години). Обід в центрі Львова. Відвідини Музею Пивоваріння (вхідний квиток – 20 грн) або піднятись на г. Високий Замок, звідки відкривається прекрасна панорама на все місто).
Факультативно ввечері можна відвідати Львівський Оперний театр. (квиток – від 50 до 150 грн). 
Вечеря в готелі або одному з ресторанів міста.
Ночівля в готелі “Відень” (двомісні кімнати). 

День 2
Львів – Галич – Крилос – Яремче – Татарів.

Вирушаємо зі Львова о 7 ранку. Наша подорож розпочинається з Галича - старого українського міста, яке вперше згадується в 898 р. У нас буде можливість побачити руїни замку та близько години вільного часу, щоб оглянути околиці. Існує версія, що замок заснували у 1144р. 

 

Він розташований на пагорбі недалеко від міста, тож ми побачимо прекрасні краєвиди нескінченних рівнин та весь Галич. Наша наступна зупинка Крилос - колишня столиця Галицько-Волинського князівства. Тут  оглянемо старий собор Успіння та музей української архітектури та побуту (музей під відкритим небом). Далі ми відвідаємо найпопулярніший сувенірний ринок в Українських Карпатах, що знаходиться в містечку Яремче. Також побачимо водоспад "Пробій", який утворюєтьсяться з каскаду порогів потоку.

 

 

Нарешті, зупинимося на ніч у комфортабельному котеджі в селі Татарів, щоб відпочити перед другим, не менш вражаючим днем у Карпатах.

День 3

Татарів – Женецький водоспад (“Гук”) – турбаза “Заросляк” – г. Говерла (2061 м) – Львів.

Наша перша зупинка на сьогодні - Женецький водоспад (висота - 18м). Місцеві жителі назвали цей водоспад "Гук" ("Гучний"), тому що його шум можна почути ще з дороги. 

 

Цей день, безумовно, буде для вас важливим, адже наша головна мета – похід на найвищу гору України Говерлу (2061 м). Маршрут починається та закінчується від турбази "Заросляк". Нам потрібно близько трьох годин, щоб дістатися вершини та помилуватися неймовірними краєвидами усіх Карпат. Повернення до Львова до 21.30. Ночівля в готелі "Відень".

 

 

 

Rynok Sqr, Lviv, UkraineДень 4

Сніданок в готелі.
“Зелений” тур у Львові: Шевченківський Гай – музей під відкритим небом, де зібрана колекція хатин 17-18 ст. зі всіх регіонів України (вхідний квиток – 10 грн). Обід в центрі міста.
Відвідини Личаківського кладовища.
Відправлення зі Львова.

 

Вартість  з особи:
260.00 Євро (для 2 осіб)
165.00 Євро (для групи з 10 осіб) 
135.00 Євро (для групи з 20 осіб)

Ціна включає:
- трансфер з аеропорту/вокзалу;
- проживання та сніданки в готелях у Львові та Татарові
- екскурсійне обслуговування у Львові;
- послуги інструктора по горах;
- ланч-пакет у похід на Говерлу
- транспортне обслуговування;

Ціна не включає:
- харчування;
- вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.

*Залежно від вибраного вами проживання ціни можуть змінюватися.