Готелі

Карпатський регіон стає дедалі популярнішим як серед українців так і іноземних туристів. Набирають обертів всі види туризму: проживання, катання на лижах, екскурсії. Бронювати житло найзручніше через туристичні агенції. Місцеві жителі здають недорогі квартири в оренду і пропонують харчування. В будь-якому куточку Карпат ми знайдемо для Вас де зупинитися. Також запропонуємо розбиття табору за містом.
Закарпаття
Закарпатська область є центром Європи. Гостинне місцеве населення сердечно зустрічає туристів на високогірній землі, де течуть швидкі ріки, б'ють цілющі джерела, простягаються зелені луки і ліси. У даній області варто відвідати два міста: Мукачево та Ужгород. Мукачево є другим за величиною містом в Закарпатті. У різні часи місто було частиною різних держав, що відбилося на його архітектурі, національному та етнічному складі, традиціях і звичаях населення. В області знаходиться кілька монастирів, два середньовічних замка і чудові палаци Шенборнів та Ракоці. Ви ніколи не знайдете ще одне місто з таким органічним поєднанням стародавнього спокою і сучасного бурхливого життя. З давніх часів в Ужгороді збереглися численні архітектурні пам'ятки - Ужгородський замок, Римо-католицький собор, Горянська ротонда ХІІ століття та багато інших.
Інші регіони
Івано-Франківська область
Івано-Франківська область славиться найгарнішими гірськими пейзажами. Вона приваблива у багатьох аспектах: природньому, історичному, екологічному та культурному. Найбільш популярні курорти цієї області: Яремче, Коломия, Косів, Драгобрат, Поляниця (Буковель). Яремче - містечко, розташоване в мальовничій долині річки Прут, просто зачаровує своєю красою. Яремче славиться архітектурними пам'ятками XVIII століття, проте, найвідомішою пам'яткою є водоспад Гук, - це ідеальне місце для прогулянок і відпочинку. Коломия є попередницею Карпат, незабутнім символом відродження святині, колискою Західно-української історії, перлиною і душею гуцульської землі. Найвідоміший музей Коломиї - музей Писанка.
Львівська область
Львівська область розташована на крайньому заході України. Тутзнаходяться значні курортні, оздоровчі, спортивні та екскурсійно-туристичні рекреаційні ресурси (природні умови, історичні, архітектурні, етнографічні пам’ятки). На думку мешканців інших регіонів України та іноземних туристів, найцікавішим є передусім Львів. Але Львівщина – це також гори, передгір’я, замки й інші пам’ятки та цікаві місця. Тут здебільшого збереглися елементи, споруди чи ансамблі всіх важливих європейських архітектурно-містобудівних напрямів: давньоруського, романського, готичного, ренесансу, бароко, класичного, ампіру, модерну тощо. Найвідоміший гірськолижний курорт - Славськ, бальнеологічні курорти - Трускавець, Східниця та Моршин.