Тур замками “Золота Підкова”

Тур замками "Золота Підкова", що є найпопулярнішим серед туристів, стартує зі Львова і передбачає відвідини Золочівського, Олеського та Підгорецького замків. Усі ці безцінні пам'ятки архітектури знаходяться недалеко одна від одної, отже, в дорозі Ви проведете мінімум часу. Найкрасивішим є Олеський замок, який височіє на пагорбі. Його Ви побачите ще під'їжджаючи до комплексу. Музейна експозиція Олеського замку, що представляє вітчизняне мистецтво XVІ-XVІІІ ст., широка (понад півтори тисячі експонатів) і різноманітна: унікальна колекція ікон, безцінних творів живопису, скульптур, ужиткового мистецтва (зокрема, меблі та гобелени), дерев'яної скульптури XIV-XIX століть.

Вартість групового туру:
250 грн. з особи.

Вартість включає транспотрне обслуговування, вхідні квитки, екскурсію українською мовою. Додатково оплачується вартість вхідних квитків у замки (50 грн. з особи).
Груповий тур замками на автобусі пропонується щоденно, окрім понеділка.
Тривалість туру: 10:00 – 18:00.
 

Вартість індивідуального туру:

машиною - 1900 грн. (до 3 осіб)
мікроавтобусом - 2200 грн. (до 7 осіб)
мікроавтобусом - 3000 грн. (до 16 осіб)

Вартість включає машину (мікроавтобус, автобус) з водієм, вхідні квитки в замки, послуги гіда.

Чи торкались Ви 400-літньої липи, під якою відпочивав сам Богдан Хмельницький в час облоги Підгорецького замку? А чи чули Ви зітхання душі, що не може знайти спокою через нещасливе кохання в болотах Олеського замку? А чи пробували Ви загадати бажання біля кам’яних велетнів Золочівського замку? Можна навіть не підозрювати, скільки таємниць залишили нам у спадщину попередні покоління. Однак…

Olesko Castle, Ukraine Olesko Castle, Ukraine Olesko Castle, Ukraine

На 50-метровому пагорбі розташований один з найгарніших замків Східної Європи, який в гарну погоду видно навіть з Волині. Опинившись перед порталом монастиря капуцинів з костелом Святого Антонія і пройшовши через барочну кам’яну арку, Ви побачите Олеський замок, розташований у надзвичайно мальовничій місцині; прогулюючись по периметру оборонних мурів, можна насолоджуватися величними краєвидами навколо замку. А на подвір’ї замку і в його залах відчути дихання середньовічної краси і величі. У музеї, що розташований в стінах замку, зібрано твори живопису, скульптури, ужиткового мистецтва Х-XVIII ст., які представляють складний період у розвитку мистецтва західно-українських земель. Більшість експонатів виставлено вперше.

Pidhirtsi Castle, Ukraine Pidhirtsi Castle, Ukraine Pidhirtsi Castle, Ukraine

Відразу ж за Ясеновом погляд привертає величний силует старовинного замку, який видніється на вершині гори. Це і є знаменитий колись в усій Європі, а тепер призабутий Підгорецький замок – гордість “Золотої підкови” замків України. В його ансамбль входить триповерховий палац, заїжджий двір, костел і парк.
У селі Підгірці, одразу ж при дорозі, бачимо закинутий костел Святого Йосифа, збудований у вісімнадцятому столітті. Ця казкова пам’ятка без перебільшення могла би бути однією з окрас будь-якого європейського міста. Від костела, алеєю через яблуневий сад, що був колись частиною парку, потрапляємо в один з найгарніших українських замків. Підгорецький замок був споруджений у сімнадцятому столітті французьким інженером Бопланом. А триповерховий палац спорудив італієць Дель Аква. Цей замок більше схожий на палац, ніж на фортецю, і різко контрастує з суворими, войовничими форпостами Поділля.

Zolochiv Castle, Ukraine Zolochiv Castle, Ukraine Zolochiv Castle, Ukraine

Золочівський замок, збудований на зразок цитаделі, зберігся до сьогодні майже повністю. На подвір‘ї знаходиться двоповерховий житловий корпус – палац у стилі ренесансу. Поряд з палацом побудований так званий Китайський палац. Прекрасна давня легенда Золочівського замку пов’язана з двома таємничими каменями. На сірому тілі цих велетнів вирізані невідомою мовою літери, які дійшли до нас із глибини століть. Ще невідомий художник зобразив на кам’яному полотні якісь давні символи – два вінки, терновий і з живих квітів, які переплелися, мов дві обручки, та просвердлив в одному з каменів дуже акуратну дірочку. Кажуть, якщо маєш потаємне бажання і хочеш, аби воно здійснилося, потрібно покласти до тієї дірочки палець, подумати про бажане і швидко повернути палець довкола осі.