Львівська область

Львівська область розташована на крайньому заході України. Тутзнаходяться значні курортні, оздоровчі, спортивні та екскурсійно-туристичні рекреаційні ресурси (природні умови, історичні, архітектурні, етнографічні пам’ятки). На думку мешканців інших регіонів України та іноземних туристів, найцікавішим є передусім Львів. Але Львівщина – це також гори, передгір’я, замки й інші пам’ятки та цікаві місця. Тут здебільшого збереглися елементи, споруди чи ансамблі всіх важливих європейських архітектурно-містобудівних напрямів: давньоруського, романського, готичного, ренесансу, бароко, класичного, ампіру, модерну тощо. Найвідоміший гірськолижний курорт - Славськ, бальнеологічні курорти - Трускавець, Східниця та Моршин.
Волосянка (Захар Беркут)
Волосянка Невелике селище Волосянка знаходиться за 7 км від містечка Славськ. Відоме в першу чергу через гірськолижний комплекс Захар Беркут на горі Високий Верх. Є можливість покататися на квадрациклах, здійснити кінні прогулянки в гори, поглянути на гірські пейзажі зверху, піднімаючись на крісельному підйомнику "Захар Беркут". Лижні траси різного рівня складності.
Орявчик
Орявчик - мальовниче селище на відстані 15 км від райцентру Сколе і 130 км від Львова. Зразу за селом розташований гірськолижний комплекс "Звенів", у який входить бугельний підйомник завдовжки 1000 м і мультилифт довгої 300 м. У декількох кілометрах від селища знаходиться туристичний комплекс Тисовець з трьома трасами 700 - 800 м.
Славське
Славське в даний час є самим популярним гірськолижним курортом Карпат. Воно приваблює туристів настільки через порівняно низькі ціни і близькість до великих українських міст. Славське розташоване приблизно на відстані 130 км від Львова і до нього легко дістатися на поїзді. Переваги даного курорту - це широкий спектр лижних трас для всіх рівнів лижників - від початківців до професіоналів. Курорт простягається на більше як 5 гір: Тростян, Політех, Погар, Великий Верх, Крокус.