Лижі

Якщо ви бажаєте покататись на лижах, зовсім не обов'язково їхати для цього закордон. Українські Карпати – ідеальне місце для хорошого відпочинку: низькі ціни у порівнянні з європейськими; велика кількість туристичних комплексів, готелів, які запропонують вам все необхідне для вашого комфорту; зимові краєвиди та місцева атмосфера.

Основними гірськолижними курортами в Українських Карпатах є:
Буковель (європейський рівень сервісу),
Драгобрат (найвищий курорт в Україні),
Славсько (дешеві ціни).

* Якщо Ви плануєте гірськолижний відпочинок в Карпатах на Новорічні або Різдвяні свята, ми рекомендуємо забронювати тур або проживання якомога раніше.

Буковель
Буковель - перший гірськолижний курорт європейського рівня.
Комплекс пропонує 16 підйомників, 60 км трас та оснащений швидкісними підйомниками, освітленням трас, сноумобілями, сніговими гарматами.
Траси завжди ретельно підготовані та розчищені.

Драгобрат
Драгобрат – найвищий високогірний гірськолижний курорт України, розташований на висоті 1300 м біля підніжжя гір Стіг (1703 м) та Близниця (1883 м). Сніг тут затримується довше (до початку травня) через розташування та особливий клімат. Це робить курорт ідеальним місцем відпочинку як для екстремалів так і для початківців.
Славсько
Славсько (Славське) – відомий гірськолижний курорт. Це зумовлене зручним розташуванням (130 км від м. Львів), порівняно низькими цінами та різноманіттям трас: Тростян, Політех, Погар, Великий Верх та ін.
Трансфери до лижних курортів
Ця сторінка створена для того, щоб Ви змогли дізнатися вартість та тривалість трансферів перед тим як бронювати проживання у одому з лижних курортів України. Відстань між початковою та кінцевою точками поїздки є важливим фактором у плануванні подорожі. Ми гарантуємо безпеку та надійність наших транспортних засобів і пропонуємо хороший рівень обслуговування.