Яремче

Яремче – мальовниче містечко, що знаходиться на південному заході Івано-Франківської області, у центральній частині Українських Карпат, у районі хребтів Чорногори і Горган. Перший спогад датується 1727 роком. У XIX ст. Яремче стає містечком для відпочинку, куди приїжджали відпочивати з Кракова, Варшави, Львова й інших міст Європи. Через якийсь час Яремче перетворюється в кліматичний курорт, який притягує безліч туристів в Українські Карпати. Сьогодні місто – відомий туристичний центр Прикарпаття. Через місто тече мальовнича ріка Прут, яка омиває скелясті береги.
Котеджі "Білогір'я"
Розташування: місто Яремче, Івано-Франківська область. Готель: розташований у мальовничому куточку гір Карпат - місті Яремче, 5 км від центру міста, на березі річки Прут. 3 новозбудованих дерев’яних котеджі, облаштована територія, відкритий басейн, мангал, спуск до річки, у якій влітку можна купатися. Всі номери оброблені зсередини деревом, всі меблі з натурального дерева. Зі всіх кімнат вигляд на річку або на гори.
Пансіонат "Полярис"
Розташування: місто Яремче, Івано-Франківська область Готель розташований за 700 м від центру та залізничного вокзалу. Зручний асфальтований під’їзд. Готель: Зовсім новий 3-поверховий корпус на 16 номерів. Пансіонат збудований у традиційному для курортних споруд Яремче стилі з елементами гуцульського декору. На території альтанки з мангалами. Рецепція, невеликий магазин, де можна купити речі першої необхідності. Опалення: автономне водяне. Водопостачання: холодна та гаряча постійно. Особливістю пансіонату є оформлення його інтер’єрів грошовими купюрами різних часів і країн. Звідси і назва — «Полярис» гуцульською означає «гаманець».
Котедж "Говерла"
Розташування: місто Яремче, Івано-Франківська область. Котедж: новий 3-ох поверховий готель для 20 осіб. Ціни: від 255 грн. Опалення: автономне водяне. Водопостачання: холодна та гаряча постійно — власна котельня.
Котедж "Вереск"
Котедж “Вереск” знаходиться в курортній частині міста Яремче прямо біля підніжжя гори, річки Прут та водоспаду Пробій. Біля будинку є альтанка, мангал для приготування шашлику, газон для гри з дітьми.
Готель-клуб "Яремче"
Розташування: місто Яремче, Івано-Франківська область Готель: Цей новозбудований готель поєднює сучасний європейський і традиційний Карпатські стилі. Будівля складається з 15 номерів, оформлених у гуцульському стилі, устатковані сучасними меблями з натурального дерева. Завдяки зручному розташуванні за 1.5 км від центру та залізничного вокзалу готель “Яремче” привертає все більшу увагу відпочиваючих міста.
Готель "Станіславський"
Розташування: місто Яремче, Івано-Франківська область. Готель: розташований в центрі міста Яремче, біля водоспаду Пробій, в екололічно чистій зоні. Тут Ви поглинете в атмосферу кришталево чистого гірського повітря та магію стародавніх легенд Карпат. Ви отримаєте додаткове задоволення, проживаючи в комфортних номерах, з вікон яких видно незабутню панораму гір Карпат та річки Прут.