Поєднання Чорного та Білого Черемошу – це найопимальніша пропозиція для сплаву по річці. На Черемоші та його притоках зазвичай спостерігаються короткочасні бурхливі приливи із швидкими змінами рівня води. Чорний Черемош більш повноводний, ніж Білий. Маршрут подорожі пролягає через Івано-Франківськ та Чернівці. Черемош – це права притока річки Прут – створена злиттям Чорного та Білого Черемошів. Загальна протяжність річки Черемош становить 80 км, з яких 87 км – Чорний Черемош, 50 км – Білий Черемош. Це класичні гірські річки з незначним схилом та зростаючим потоком води (від 8 до 20+ км/год.).

Програма туру:
День 1.
Стапель (збираємо катамарани і розбиваємо табір). Сплавляємось від с. Дземброня до “тартака” (окрім назви групи це слово означає також місце для заготівлі лісу. На цьому відрізку ми познайомимо вас з веслом і катамараном, а також з класичними водними перешкодами: шиверами, бочками, порогами. Вражень обіцяємо багато.
День 2.
Сплав з ґаті Марікен. Нічого серйозного – всього 60 км. Вчорашні бочки, шивери і решта перешкод – тільки втричі більше. Дорога пролягатиме поблизу українсько-румунського кордону – тож не забудьте паспорти.
День 3.
Дамо перепочити рукам і веслам, задіємо ноги – прогулянка на г. Піп Іван через г. Смотрич. На вершині ви побачите будівлю найвисокогірнішої в Україні метеостанції – так званого Білого Слона. Якщо поталанить і буде ясна погода, з вершини буде видно невеликий шматочок України радіусом близько 50 км. Правда погодно-кліматичні умови не гарантуємо (хоча кому поталанить – має шанси згоріти, обвітритись, отримати тепловий удар або обморозитись. Сподіваємось повернутись в наш табір ще того самого дня – тут нас чекатиме напалена баня в польових умовах з охолодженням в Черемоші.
День 4.
Ми зміюємо дислокацію табору, пакуємо спорядження на катамарани і, як справжні туристи, сплавляємось до Устярік – це близько 40 км по річці. На нашому шляху траплятимуться незначні перешкоди, а око милуватимуть мальовничі краєвиди.
День 5.
В Устярік ми залишаємо автономний табір, а самі на всюдихідному ГАЗ-66 закидаємось до ґаті Марієн. Будьте готові до подорожі з вітерцем. Білий Черемош за умов високої води приготує нам багацько сюрпризів, значно більше ніж Чорний. 40 км сплаву вміщають в себе пороги, каньйони, прижими і інші перешкоди, фахівцями з приборкання яких ви станете до кінця мандрівки. День 6.

Якщо вам бракувало екстріму попереднього дня – ми закріпимо ефект і повторимо цей маршрут. Продовжуємо сплав.
День 7.
Згортаємо табір і сплавляємось до Вижниці (35 км). Річка протікає між мальовничими берегами Буковини, течія тут не надто стрімка, тому ви встигнете насолодитись всіма навколишніми красотами. У Вижниці ми проводимо антистапель (процес зворотній до стапеля), після цього ми розміщаємося в транспорті і повертаємось до Львова.

У вартість туру входить:
Послуги інструктора, оренда 2- чи 4-місних катамаранів, харчування (Сніданок і вечеря в таборі, обід – перекус на воді), палатки і групове спорядження, медична страхівка.
У вартітсь туру не входить:
Додаткова оренда особистого спорядження (наприклад спальників), спеціального вбрання і взуття для рафтингу.