Одноденні тури

Для тих, хто прагне дослідити найцікавіші куточки Карпатського регіону, що знаходяться неподалік від міста Львів і до яких легко добиратися, ми пропонуємо подорожі на Скелі Довбуша та гору Парашку. Попередній досвід участі в походах - необов’язковий, адже маршрут подорожі простий. Якщо ж ви зацікавлені у більш культурному та естетичному відпочинку, екскурсійний тур по замках Західного регіону якраз для Вас. Тут Ви зможете відвідати 3 пам’ятки архітектури України - Олеський, Золочівський та Підгорецький замки.
Озеро Синевир
Озеро Синевир - це найгарніше і найвідвідуваніше озеро в Україні. Воно розташоване на висоті 989 м над рівнем моря, оточене мальовничими лісами та гірськими галявинами. У Вас буде можливість піднятися на верхівку гори, де розташоване озеро і відчути первозданну природу по дорозі до озера. Вздовж дороги до озера протікає гірське джерело, з якого Ви можете попити води і набрати джерельну воду з собою. Другою зупинкою подорожі буде водоспад Шипіт, назва якого походить від слова "шепіт", так як відголос спадаючої води водоспаду чути вже здалеку як шепотіння. Ще однією пішою прогулянкою буде дорога до водоспаду, яка теж оточена лісом і гірським струмком. 14-метровий водоспад Шипіт - гарний у будь-яку пору року і входить до одного з 7 природних чудес України. Після споглядання водоспаду Шипіт, Ви підніметеся на крісельному підйомнику на гору Гемба (1500м) і зробите незабутні знимки на фоні панорами села Пилипець.
Фортеця Тустань
Вартість груповного туру:
300 грн. з особи.
Тривалість туру: 09:00 - 19:00.
Загальна відстань подорожі: 270 км.
Скелі Довбуша
Поїздка на Скелі Довбуша є гарною ідеєю для мандрівників, які хочуть провести один день в горах без походів і не прикладаючи додаткових фізичних зусиль. Зі Львова туди можна добратись автомобілем всього за дві години. Скелястий хребет - це унікальне місце, яке з'явилося ще мільйони років тому. Скелі були названі на честь легендарного українського героя Олекси Довбуша - лідера опришків. Його часто порівнюють з відомим персонажем англійської фолькльору - Робін Гудом. Ви отримаєте море задоволення та емоцій, подорожуючи пішки і стрибаючи з каменя на камінь. Під час туру Ви відвідаєте Скелі Довбуша, Гошівський монастир, розташований на Ясній горі, гірський водоспад та зможете покататися на Карпатському трамвайчику (по бажанню).
Гора Парашка
Пішохідний похід на гору Парашку - одну з найвищих та найгарніших гір даної місцевості.
Замки Закарпаття
Скористайтесь можливістю відкрити для себе мальовничі пейзажі природи та стародавньої архітектури Закарпаття під час нашого одноденного туру. Лиже за день Ви зможете відвідати 3 найвідоміших та найгарніших замки Закарпатської області і прогулятися зеленими парками регіону, а також насолодитися гірськими пейзажами та поринути у часи середньовіччя. Окрім цього, Ви посмакуєте місцевою закарпатсько-угорською кухнею та дізнаєтеся про звичаї та культуру місцевого населення. І врешті, Ви зробите неперевершені знимки панорам міст із замків Ужгорода та Мукачева, які розташовані на вершині пагорбів.
Замки Львівщини та Підкамінь
Одноденний тур передбачає відвідання двох популярних замків Львівщини – Олеський та Підгорецький, які входять до стандартного туру “Золота Підкова”, та старий монастир у с. Підкамінь. Усі пам'ятки знаходяться недалеко одна від одної, отже, в дорозі Ви проведете мінімум часу. Найкрасивішим є Олеський замок, який височіє на пагорбі. Його Ви побачите ще під'їжджаючи до комплексу. До того ж, у Олеському замку є ресторанчик, де можна смачно поїсти. Підгорецький замок вважається найціннішим взірцем палацово-паркової архітектури України. До комплексу входять оборонні системи, палац, церква та парк. Підкамінь не входить до стандартних популярних маршрутів навколо Львова, але старовинний монастир, невеликий парк поруч, скелю з козацькими хрестами навколо варто побачити.
Тур замками “Золота Підкова”
Тур замками "Золота Підкова", що є найпопулярнішим серед туристів, стартує зі Львова і передбачає відвідини Золочівського, Олеського та Підгорецького замків. Усі ці безцінні пам'ятки архітектури знаходяться недалеко одна від одної, отже, в дорозі Ви проведете мінімум часу. Найкрасивішим є Олеський замок, який височіє на пагорбі. Його Ви побачите ще під'їжджаючи до комплексу. Музейна експозиція Олеського замку, що представляє вітчизняне мистецтво XVІ-XVІІІ ст., широка (понад півтори тисячі експонатів) і різноманітна: унікальна колекція ікон, безцінних творів живопису, скульптур, ужиткового мистецтва (зокрема, меблі та гобелени), дерев'яної скульптури XIV-XIX століть.
Стародавні поселення навколо Львова
Одноденний тур, який дає Вам можливість провести час за межами міста, оглядаючи околиці Львова та споглядаючи неймовірно красиві українські Карпати. Інтерес прокидається, перш за все, через культурно-історичне багатство цього регіону: Ви відвідаєте Стільське городище – столицю Білих Хорватів, Розгірче – скельний монастир XIII ст., скелі Довбуша.
Жовква та Крехівський монастир
Вартість туру:
машиною -1300 грн. (до 3ох осіб)
мінібусом - 1600 грн. (до 7ми осіб)
Ціна включає машину (мікроавтобус) з водієм.