Замки Закарпаття

Скористайтесь можливістю відкрити для себе мальовничі пейзажі природи та стародавньої архітектури Закарпаття під час нашого одноденного туру. Лиже за день Ви зможете відвідати 3 найвідоміших та найгарніших замки Закарпатської області і прогулятися зеленими парками регіону, а також насолодитися гірськими пейзажами та поринути у часи середньовіччя. Окрім цього, Ви посмакуєте місцевою закарпатсько-угорською кухнею та дізнаєтеся про звичаї та культуру місцевого населення. І врешті, Ви зробите неперевершені знимки панорам міст із замків Ужгорода та Мукачева, які розташовані на вершині пагорбів.

Вартість туру:
Групова ціна – 500 грн. з особи (щотижня, з травня по жовтень).
Ціна включає транспортне забезпечення + екскурсійну програму згідно туру на українській / російській мовах).
Індивідуальна ціна – 3500 грн. за машину та 4400 грн. за мінібус. Ціна включає транспортування.

Вхідні квитки в замки – 33 грн. з особи.

Palace of Shenborns in Chynadiyevo, Ukraine

07:30 – виїзд зі Львова.
09:00 – санітарна зупинка в місті Стрий.
Подорож до палацу Шенборнів у Чинадієво. Замок добре зберігся. У 1890 р. дерев’яний будинок перебудували у замок, який складається з 12 входів (згідно з кількістю місяців у році), 52 кімнат (кількість тижнів у році), 365 вікон (кількість днів у році). Відвідання замку “Паланок” (XIV-XVIII ст.) у м. Мукачево. Замок видно здалека, з якої б сторони Ви не наближалися до нього, адже він розташований на вершині високого пагорба.

Mukachevo, Ukraine

Обід в етно-кафе у місті Ужгород.
Подорож до Ужгородського замку (XV-XVIII ст). Власне палац стоїть на краю крутого північного схилу Замкової гори. Це масивна двоповерхова споруда у стилі ренесансу. Його форми повторюють обриси фортеці. Замок оточений зеленим і затишним парком. Тут Ви зможете відпочити і насолодитися панорамою міста.
Повернення до Львова близько 21:30.