Вілла “Юран”

Запрошуємо Вас відвідати віллу Юран. Вілла побудована в 2010 році, відкриття вілли відбулось 15 липня 2010року. Тут вам запропонують хороший відпочинок у комфортабельних номерах та вишукані натуральні страви для вибагливих гостей.


До Ваших послуг однокімнатні двохмісні номери, однокімнатні двохмісні півлюкси, двохкімнатні двохмісні люкси. Кожен номер має найкращі умови для проживання, телевізор, холодильник і електрочайник, індивідуальний санвузол з душовою кабінкою, феном.

Віллу обладнано дитячим майданчиком, а також на її території три альтанки, мангал, качелі.

Для тих хто подорожує автомобілем є безкоштовна автостоянка.

Тут можна замовити трьохразове харчування у тому числі і дієтичне. За бажанням професійний кухар порадує Вас вишуканими смачними стравами.

Якщо ви хочете поєднати відпочинок з оздоровленням – до Ваших послуг на віллі проводиться ультразвукова діагностика, масаж, магнітотерапія та вуглекислотні ванни. Також неподалік розташована сучасна медична база пансіонату Карпати з яким вілла Юран має договір на лікування. При бажанні можна замовити консультацію лікаря безпосередньо в номер, а при потребі лікувалиний-масаж який зробить вам професійний масажист.

Вілла Юран знаходиться в 300 метрах від 25-го 26-го джерела та 500 метрів від содової.

Ціни за добу :

Однокімнатний двомісний номер 170 грн.
Однокімнатний двомісний півлюкс 200 грн.
Двокімнатний двомісний люкс 250 грн.
Триразове харчування 90 грн.