Рубін, Янтар, Алмаз, Кристал

Санаторій “РУБІН” - яскравий приклад сучасної курортної архітектури. Санаторій “ЯНТАР” - це два з’єднаних критими переходами 11-поверхових корпуса. Санаторій “АЛМАЗ” розташований в гірській частині курорту. З його вікон відкривається мальовнича панорама Карпат. Санаторій “КРИСТАЛ” - один із провідних санаторіїв Трускавця. Він розташований в гірській частині курорта поблизу мальовничого парку і лісового масиву.
Санаторій “АЛМАЗ” розташований в гірській частині курорту. З його вікон відкривається мальовнича панорама Карпат. Санаторій розрахований на 880 місць. Поруч із ним розміщена лікувально-діагностична база – БОЛ-2 і бювет мінеральних вод. У санаторії функціонує відділення “Матері та дитини”, а також урологічне і гастроентерологічне відділення.
Санаторій “КРИСТАЛ” – один із провідних санаторіїв Трускавця. Він розташований в гірській частині курорта поблизу мальовничого парку і лісового масиву. Це сучасна 11-поверхова будівля, з вікон якої перед Вами відкриваются живописні карпатські пейзажі і панорама Трускавця. Санаторій може одночасно  розмістити до 900 гостей. Функціонують гастроентерологічне і урологічне відділення. Поруч з санаторієм знаходится  потужний лікувально-оздоровчий комплекс – БОЛ-2, бювет мінеральних вод. До послуг відпочиваючих бібліотека, бар, перукарня, тренажерний зал, зал лікувальної фізкультури.
Санаторій “ЯНТАР” – це два з’єднаних критими переходами 11-поверхових корпуса. Санаторій розташований поблизу курортного парка та центра міста, а також лікувально-діагностичного комплекса і бювета. Справжнє визнання санаторію принесла діяльність спеціалізованого відділення “Матері та дитини” на 200 місць, де лікуються діти у віці від 4 до 16 років  разом з батьками. Функціонують гастроентерологічне і урологічне відділення. 
Санаторій “РУБІН” – яскравий приклад сучасної курортної архітектури. Він розташований в живописній гірській частині Трускавця поблизу лікувально-оздоровчої бази, бювета і ділового центра міста. Одночасно він може прийняти до 860 гостей.  Функціонують гастроентерологічне , урологічне, а також відділення “Матері та дитини”, масажні кабінети, конференц-зал на 150 місць, кафе-бар, зал лікувальної фізкультури.

 

Тарифи на проживання та харчування: *

 
Тип харчування
Ціна, грн.
Двокімнатні Апартаменти
1 особа
Шведський стіл
697
2 особи
Шведський стіл
506
Двокімнатний покращений номер
1 особа
Шведський стіл
530
2 особи
Шведський стіл
400
Однокімнатний номер Студіо
1 особа
Шведський стіл 462
2 особи
Шведський стіл 385
Однокімнатний покращений номер
1 особа
Шведський стіл 422
2 особи
Шведський стіл 365
Однокімнатний стандартний номер
1 особа Шведський стіл 385
2 особи 345
Однокімнатний номер Економ
1 особа Стандартне меню
221
2 особи 198

 

*-тарифи включають проживання, харчування, лікування (обстеження, водні процедури, озокеритотерапія, масаж, тренажерний зал)